Ana Sayfa Haberler Kemal Kılıçdaroğlu: Ankara’da da İstanbul’da da, her yerde güzel şeyler olacak

Kemal Kılıçdaroğlu: Ankara’da da İstanbul’da da, her yerde güzel şeyler olacak

421
0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ‘ortak adaylık’ açıklamasına yönelik olarak, “Ankara’da da, İstanbul’da da, Adana’da da, Mersin’de de her yerde güzel şeyler olacak. Demokrasiyi yerelde bu topluma göstereceğiz ve demokrasiyi kazandıracağız, herkes mutlu olsun, güzel şeyler olacak” ifadelerini kullandı.

Ankara Yenimahalle Belediyesi Prof.Dr. Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri açılışına katılan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yerel seçimlere yönelik açıklamalarda bulundu.

“DEMOKRASİYİ YEREL BU TOPLUMA GÖSTERECEĞİZ”

Kendisine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, “Ankara’daki seçmenin ağırlığı sağ dediğimiz seçmen kitlesi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir oyu var fakat onun üzerine eklenmiyor. Ankara’ya hem Cumhuriyet Halk Partili seçmenin razı olabileceği, hem de sağ seçmen kitlesinin razı olabileceği bir kişi, iki partinin ortak adayı da olabilir” açıklaması sorulan Kılıçdaroğlu, “Ankara’da da, İstanbul’da da, Adana’da da, Mersin’de de her yerde güzel şeyler olacak. Bütün vatandaşların bunu bilmesini isterim. Demokrasiyi yerelde bu topluma göstereceğiz ve demokrasiyi kazandıracağız ve güçlendireceğiz” şeklinde yanıt verdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.