Ana Sayfa Haberler Ayşe Özyılmazel’den Sıla’ya: Dost sandığın düşmanlara dikkat et

Ayşe Özyılmazel’den Sıla’ya: Dost sandığın düşmanlara dikkat et

662
0

Ayşe Özyılmazel, görüntüleri “Dayağın izi görüntülenemedi” diye yayınlayan Kanal D’ye tepki gösterdi. “Sıla’ya dost sandığın düşmanlara dikkat et” diyen Özyılmazel, Kanal D’ye ise “Algı oluşturuyor” dedi.

Köşe yazarı Ayşe Özyılmazel, Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddiasıyla savcılığa şikayette bulunan şarkıcı Sıla’nın olaylar yaşandıktan sonra çekildiği belirtilen görüntülerinin yayınlanmasına tepki gösterdi.

Şiddet olayından 18 saat sonra çekildiği kaydedilen ve Sıla’nın vücudunda darp izi bulunmadığının ‘kanıtı olması’ amacıyla dava dosyasına eklenen görüntülerin Kanal D Ana Haber Bülteni’nde yayınlanmasını eleştiren Özyılmazel, “Erkek egemen medyamız yine iş başında! Görüntülerde dayak izleri görülememişmiş… Şiddete gerekçe bulmakta, yok saymakta uzmanız maalesef. Kanal D Haber algı yaratıyor! Yazık” paylaşımında bulundu.

Özyılmazel, şöyle devam etti:

“Haberci kafasına göre yorum yapamaz! Sadece haberi verir! Ha çıkart bir uzman, incelettir, uzmanı konuştur; o zaman anlarız. Sen kafana göre nasıl ‘Dayak izi görülmedi!’ diyebilirsin????  Ahmet Kural’ı Kanal D Haber’de kim koruyor?”

Ayşe Özyılmazel 0 011218.png

‘BİLİRKİŞİ’ KANAL D: DAYAĞIN İZİ GÖRÜNTÜLENEMEDİ

Kanal D’nin, Sıla’nın savcılığa başvurmasının ardından Ahmet Kural’ı canlı yayına bağlaması da tepki çekmişti. Kanal D’de dava dosyasına da eklenen görüntülerle ilgili dün yapılan haberde de, “İddialara göre darp raporundan önce böyle görüntülendi, dahası o görüntülerde dayağın izi görüntülenemedi” anonsu yapıldı.

ayşe özyılmazel 011218

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.