Ana Sayfa Haberler Sıla günler sonra ortaya çıktı

Sıla günler sonra ortaya çıktı

605
0

Oyuncu Ahmet Kural’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Sıla, günler sonra ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Haluk Levent, Sıla ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrıldığı ve mahkemelik olduğu sevgilisi Ahmet Kural’ın ardından sessizliğe bürünen şarkıcı Sıla, günler sonra ortaya çıktı. Yaptığı yardımlarla gönülleri fetheden Haluk Levent, Sıla ile çekilmiş fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Haluk Levent, “Gözlerin hep gülsün, hep gülsün” notunu düştü.

İşte Haluk Levent’in o paylaşımı…

sıla haluk levent 251118.jpg

“HALUK LEVENT FARKI”

Haluk Levent’in paylaşımına anında yorum yağdı. Takipçileri, Levent’in paylaşımına, “Ya bu kıza sahip çık AHBAP üye yap”, “Bu fotodan düet gelir mi acaba Haluk abi”, “Güzel bir destek Haluk Levent farkı bu işte” yorumlarını yaptı.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Sıla, erkek arkadaşı Ahmet Kural’ın kendisini dövdüğünü ve tehdit ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Kural’ın kendisini dakikalarca dövdüğünü ve ölümle tehdit ettiğini iddia eden Sıla, oyuncu için uzaklaştırma kararı aldırdı. Konu hakkında ifade veren Ahmet Kural ise hakkındaki iddiaları kabul etmedi. Savcılık, Sıla’nın darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olduğu Ahmet Kural hakkında “Kasten yaralama”, “Tehdit”, “Hakaret” suçlarından yürütülen soruşturma dosyasını, Uzlaştırma Bürosu’na gönderdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.