Ana Sayfa Haberler Hadise yaptığı teklifle geceye damga vurdu

Hadise yaptığı teklifle geceye damga vurdu

771
0

Hadise, O Ses Türkiye’de performansından çok etkilendiği yarışmacıya yaptığı teklifle damga vurdu. Hadise, yarışmacıya “Stüdyo paranı ve şarkını ben karşılıyorum. Çıkaracağın ‘single’ için senin yanındayım” teklifinde bulundu.

Türkiye’nin ses yarışma programı O Ses Türkiye’de yine hafızalara kazınan anlar yaşandı. Güçlü yarışmacıları ekibine katmak isteyen jüri üyelerinin gösterdikleri çaba ise yarışmaya damga vuruyor. Son bölümde Hadise, yarışmacı Safi Ocak’a yaptığı teklif ise stüdyoda herkesin ağzını açık bıraktı.

ÇITAYI YÜKSELTTİ

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Safi Ocak’ın performansından çok etkilenen Hadise, jüri üyeleri arasındaki vaat yarışında çıtayı daha da yükselterek herkesin ağzını açık bıraktı.

o ses 1 251118

HADİSE’DEN GERİ ÇEVRİLMEYECEK TEKLİF ALDI

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Safi Ocak, “Artık Kısa Cümleler Kuruyorum” şarkısıyla seyircinin karşısına çıktı. Sesiyle büyük beğeni toplayan Safi Ocak, Hadise’den geri çevrilmeyecek teklif aldı.

o ses 2 251118

“SENİN YANINDAYIM”

Hadise, başarılı yarışmacıya “Stüdyo paranı ve şarkını ben karşılıyorum. Çıkaracağın single için senin yanındayım. Destekliyorum seni” dedi.

JÜRİ NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

Hadise’nin bu teklifi seyirciden alkış alırken, yarışmacı isim de yoluna Hadise ile devam etme kararı aldı. Hadise’nin teklifinden sonra ise diğer jüri üyeleri ne teklifte bulunacağını bilemedi.

o ses 3 251118

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.