Ana Sayfa Haberler Bahçeli: Her fedakarlığı seve seve yaparız

Bahçeli: Her fedakarlığı seve seve yaparız

387
0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti olarak cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin teoriden pratiğe kadar aktif olarak içinde olduklarını belirterek, “Sistemin muhafazası için her fedakarlığı seve seve yaparız” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Antalya kampının kapanışında konuştu. Bahçeli konuşmasında, “MHP cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin teoriden pratiğe kadar aktif olarak içindedir. Sistemin muhafazası için her fedakarlığı seve seve yaparız” ifadelerini kullandı.

İşte Bahçeli’nin sözlerinden satır başları:

MHP cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin teoriden pratiğe kadar aktif olarak içindedir. Sistemin muhafazası için her fedakarlığı seve seve yaparız.

Bugüne kadar ülkücü yaşadık bozkurt gibi hayata tutunduk. Elleri nasırlı dedelerin elleri kınalı neneleri zikredilen şükreden tüm insanlarımızın samimiyetle şereflice çaba sarf ettik ne aldandık ne de aldattık. Doğru olduk doğru hedeflere kilitlendik.

Bu ilkelerle hareket ettiğimiz takdirde 2023 yılında lider ülke Türkiye’ye ulaşacağız. Ardından ise çağ açan İstanbul’un 1000. Fetih gününde 2053 yılında süper güç Türkiye’ye varmayı hedefliyoruz. Bizim gayemiz vardır ülkümüz vardır kimse şüphe etmesin ki tertemizdir.

“HER FEDAKARLIĞI SEVE SEVE YAPARIZ”

MHP cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin teoriden pratiğe kadar aktif olarak içindedir. Türkiye’nin pek çok sorunu var iken hele hele cumhuriyetin 3. evresine yeni geçmişken olaylar karşısından sorumsuz bir şekilde hareket edemeyiz. Mimarisinde pay sahibi olduğumuz hükümet sisteminin muhafazası için her fedakarlığı seve seve yaparız.

Ülkülerimizi savunmak zahmete katlanmadan bedel ödemeden gerçekleşmez. Uzun hedefleri kucaklayanlar ancak ve ancak yüreğini vicdanı ruhu ve şuuru büyük olan dava adamlarıdır. Dava adamlığına sahip olmayanlar irade göstermeyenler kararının arkasında duramayacakların soluğu kesilince geleceği reddedenlerin sahip olabilecekleri bir unvan değildir ülkücülük.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.