Ana Sayfa Haberler iPhone XS ve iPhone XS Max’in Türkiye fiyatı belli oldu

iPhone XS ve iPhone XS Max’in Türkiye fiyatı belli oldu

469
0

Apple’ın eylül ayında dünyaya duyurduğu telefonu henüz Apple’ın Türkiye resmi internet sayfasında çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı; ancak Türkiye’nin önde gelen alışveriş portallarından birinde Türkiye garantili satışa çıkan yeni iPhone XS ve iPhone XS Max’in fiyatı belli oldu.

iPhone XS ve iPhone XS Max, Apple mağazalarından önce online alışveriş sitelerinden satılmaya başladı. Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden birinde bugün fiyatı açıklanan iPhone XS ve iPhone XS Max, beklendiği gibi cepleri fena yakacağa benziyor.

Apple Türkiye garantili satılan iPhone XS fiyatı 9 bin 899 TL olarak görünürken, iPhone XS Max fiyatı ise 10 bin 999 TL oldu. 4 Aralık’ta stoklara girecek olan XS’ler, 6 aylık alışveriş kredisi ile alınabiliyorlar.

Altın (Gold), Gümüş (Silver) ve Spece Grey (Uzay Grisi) renk seçenekleri ile gelecek olan iPhone’lar, şimdilik sadece 64 GB‘lik versiyonlarıyla ön siparişe açıldı.

Diğer yandan dünya genelinde satış rakamı bekleneni vermeyen iPhone XS’ler nedeniyle Apple’ın iPhone X üretimini tekrar hızlandırdığı da konuşuluyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.