Ana Sayfa Haberler Gülben Ergen: Beni ağlatmak onları çok mutlu etti

Gülben Ergen: Beni ağlatmak onları çok mutlu etti

927
0

Özel hayatına dair açıklamalarda bulunan Gülben Ergen, “Beni ağlatmak erkekleri çok mutlu etti. Kırmayı seçtikleri için ben onlardan gittim” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Gülben Ergen, özel hayatına dair açıklamalarda bulunurken “Beni ağlatmak erkekleri çok mutlu etti. Beni mutlu etmeyi bir yaşam felsefesi bilmek yerine ağlatıp kırmayı seçtikleri için ben onlardan gittim” dedi. Hafta içi her gün Bloomberg HT’de saat Aslı Şafak’ın sunduğu “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına dün akşam Gülben Ergen konuk oldu.

“10 SENE ÖNCE DİNLESEM…”

Ergen, programda son şarkısı İnfilak’la ilgili şunları söyledi:

“Benim kalbime öyle bir tıklıyor ki bu şarkı. O kadar benim için itibar, prestij. İnfilak müzik yolculuğum için çok değerli. Kendi yolculuğum için, yaşamda söyleyemediklerim için çok değerli. Sürekli gülen bir Gülben vardı. Daha ne istediğini bilen, ben burada olmayacağımı daha net koyabilen bir ben çıktı. İnfilak buna çok uygun bir şarkı. İçerisinde kavgası olan hoyrat bir şarkı. 10 sene önce İnfilak’ı dinlesem bu bana göre değil başka ne şarkı var derdim. Kıymet bilmek gereken bir şarkı benim için.”

Aslı Şafak’ın “Hepimizin tuzakları oluyor. Zamanla bu tuzaklara düştüğünüz oldu mu?” sorusuna Ergen, şöyle yanıt verdi:

“Hem de nasıl. İnsan kendi seçmeden yaşamazki zaten. Bile bile kör kör parmağım gözüne yaptığım yanlışlar oldu. İnanamıyorum kendime. İnsan kendi kendini kırbaçlamak ve tokatlamak ister mi? Kendinden yola çıkacaksın.”

“ROLÜME İNANIP GÜCÜME GÜÇ KATIYORUM”

Ergen, “Dik durmalıyım mı, içten gelen bir diklik mi? Hangisi daha büyük” sorusu için de şu yanıtı verdi:

“Benim güçlü bir yapım var. Ben güçlü birisiyim. Ama hayat beni güçlü rolü yaparken daha da güçlü kıldı. Güçlüsünüz, daha da güçlü durmalıyım. Hayır bana bir şey olmaz. Bir haller bir tavırlar. Onların yarısı bana ait, yarısı değil. Olmaya çalıştığım ben de bana bir şey kattı. Yalan söyleyip ona inanmak gibi bir şey bu. Şimdi o dik hali aşağıya alıp biraz mütevazılık. Dur bir dinleyeyim, bir nefes. Bir dinleyeyim bakayım belki güzel bir şey söylüyordur. Güçlü gibi görünmeye çalışırken, rolüme inanıp gücüme güç kattığımı düşünüyorum.”

“BENİ AĞLATMAK ERKEKLERİ ÇOK MUTLU ETTİ”

Aslı Şafak’ın “Hayatınızdaki erkeklere baktığımızda sizin o markanız sizi çekici kılan karşı cins için ulaşma ilhamı veren nokta aynı zamanda belki de erkeklerin kaçışını da hızlandıran bir şey oluyor değil mi?” sorusuna Ergen, şu yanıtı verdi:

“Beni ağlatmak erkekleri çok mutlu etti.  Beni mutlu etmeyi bir yaşam felsefesi bilmek yerine ağlatıp kırmayı seçtikleri için ben onlardan gittim. Benim varlığım karşı tarafı mutlu edince onlara yetiyor. Çok bencilce bir durum. Benim mutluluğum ne olacak?”

Ergen “Ben ellerine kendimi bırakabiliyorum dediğiniz bir dostunuz yok mu?” sorusu için şöyle konuştu:

“Annem. Tamamen onun evinde bir koltuğa yattığımda kendimi arınmış hissederim. Son yıllarda da çok ciddi bir dostluğunu gördüğüm Sezen Aksu. Ciğerimi biliyor. Bir şey söylerken ondan sonraki geçeceğim cümleyi biliyor. Çok özel bir kadın. Bana çok değer ve emek veriyor. Acılarıma ve mücadeleme de çok özel bir saygı duyuyor. Özgür Aras’ta benim hayatımda 22 yıldır ciğerimi bilir. Ne hissettiğimi bilir. Sınırlarımı bilir. Bu programa gelirken 1 dakika bile düşünmeyeceğimi öyle iyi bildi ki. Geldim ve mutlu çıkacağım buradan. Başka da teslim olduğum kimse yok.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.