Ana Sayfa Haberler Tolga Sarıtaş Emmy’e gidiyor

Tolga Sarıtaş Emmy’e gidiyor

1791
0

Tolga Sarıtaş, Söz isimli dizideki performansıyla Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında aday gösterildi. Sarıtaş, Cuma günü Emmy için Amerika’ya uçacak.

Söz isimli dizide Yavuz karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş, dizideki performansıyla ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında aday gösterildiği ‘46.Uluslararası Emmy Ödülleri’ için Cuma günü Amerika’ya uçuyor.

Sarıtaş, ‘Amerikan Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi’ tarafından her yıl en iyi televizyon yapımlarının belirlendiği Emmy’nin New York’ta gerçekleşecek final törenine katılacak. 20 ülkeden, 11 farklı kategorinin yer aldığı 46. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Tolga Sarıtaş, ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında, Brezilya’dan Julio Andrade, Kanada’dan Billy Campbell ve Danimarka’dan Lars Mikkelsen ile yarışacak.

46. Uluslararası Emmy Ödül Töreni, 19 Kasım’da New York’ta bulunan Hilton Otel’de gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Emmy’nin resmi sosyal medya hesaplarından Sarıtaş ile ilgili olarak; “Söz dizisinde Yavuz, iyi bir asker ve lider. Zeka ve karizma ile tüm takımın saygısını kazandı. Bir terörist saldırısında nişanlısını kaybettiği için hayatının aşk bölümünü kapattığı halde, hayat ona yeniden mutluluğu bulma ve travmatik geçmişini aşması için ikinci bir şans verecek” paylaşımı yapıldı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.