Ana Sayfa Haberler Game of Thrones’un son sezon tarihi belli oldu

Game of Thrones’un son sezon tarihi belli oldu

586
0

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) yayıncısı HBO, dizi hayranlarının beklediği açıklamayı yaptı. Dizinin son sezonu Nisan 2019’da yayına girecek.

Dünyanın en çok izlenen televizyon dizilerinden Game of Thrones’un (Taht Oyunları) yayıncısı HBO sonunda dizi hayranlarının beklediği açıklamayı yaptı. Dizinin son sezonunun Nisan 2019’da yayına gireceğini belirtti.

Şirketin Salı günü yaptığı açıklamaya göre uzun zamandır beklenen dizinini sekizinci ve son sezonu altı bölümden oluşacak. Dizinin Twitter hesabından son sezonlardan seçilen bazı sahneler eşliğinde yayımlanacağı tarih açıklandı.

Duyuruda ‘Taht İçin’ #ForTheThrone etiketi seçilerek son sezona Demir Taht’a kimin oturacağının damga vuracağı vurgulanmış oldu.

Yeni sezonun yönetmenleri David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik olacak. Dizinin uyarlandığı kitabın yazarı olan George R.R. Martin ise yapımcılar arasında.

DÖRT DİZİ DAHA GELİYOR

HBO kendi tarihinin en büyük dizisini elinden öyle kolay kolay bırakacağa benzemiyor. Game of Thrones evreninden esinlenen ve George R.R. Martin’in onay verdiği dört farklı dizinin daha yapılması planlanıyor.

2020’de başlaması planlanan bir dizi için oyuncu Naomi Watts ile yazın bir sözleşme yapıldı bile. Bundan bir önceki sezonda önceden sızdırılan bölümlerle başı derde giren kanal, Game of Thrones’un son sezonu için fazladan güvenlik önlemleri aldı.

Game of Thrones, 1 milyar kere korsan yollarla izlenerek dünya rekoru kırmıştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.