Ana Sayfa Dünya Damatsız düğün: Hikayesi milyonları üzdü

Damatsız düğün: Hikayesi milyonları üzdü

559
0

29 Ekim’de Endonezya’da düşen uçakta nişanlısını kaybeden Intan Syari, gelinliğiyle tek başına düğün fotoğrafı çektirdi. Syari’nin hikayesi milyonları üzdü.

Endonezya’da 29 Ekim’de düşen uçakta hayatını kaybeden yolculardan birinin nişanlısı, gelinliğiyle tek başına düğün fotoğrafı çektirdi.

Intan Syari ve Rio Nanda Pratama 11 Kasım’da evlenmeyi planlıyorlardı. Fakat Pratama, düğün için Cakarta’dan Pangkal Pinang’a gelirken, uçaktaki diğer 188 kişiyle birlikte hayatını kaybetti.

Syari, fotoğrafı nişanlısının zon arzusunu yerine getirmek için çektirdiğini söyledi.

“DÜĞÜNE YETİŞEMEZSEM, SEN FOTOĞRAF ÇEKTİRİP YOLLA”

Instagram’da fotoğrafı paylaşan Intan Syari şunu yazdı: “Tarif edilmez bir acı duymama rağmen senin için hala gülümseyebiliyorum. Bana hep söylediğin gibi güçlü olmak zorundayım”

Syari’ye göre nişanlısı, düğünden önce “Ben düğüne yetişemezsem, sen makyajını yap, gelinliğini giy, beyaz çiçeklerle fotoğraf çektirip bana yolla” diye espri yapmıştı.

ORTAOKULDAN BERİ ARKADAŞLAR

Syari’nin “ilk aşkım” dediği nişanlısıyla ortaokuldan beri arkadaş oldukları belirtiliyor. Doktor olan Pratama, düğünden önce bir konferans için Cakarta’ya gitmişti.

Cakarta-Pangkal Pinang seferi sırasında kalkışından hemen sonra denize düşen Boeing 737 tipi uçakta kurtulan olmamıştı.

Bir teknik arıza sonucu düştüğü tahmin edilen uçağın kara kutularından biri bulunmuştu. Ancak kara kutudaki verilerin analizinin aylar alabileceği belirtiliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.