Ana Sayfa Magazin Nergis Kumbasar’dan Ahmet Kural’a: Tedavi edilebilir

Nergis Kumbasar’dan Ahmet Kural’a: Tedavi edilebilir

718
0

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar, Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uygulaması haberi ile şok olduğunu belirtti. Kumbasar, Ahmet Kural için “Tedavi edilebilir” yorumunda bulundu.

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar geçtiğimiz günlere damgasını vuran Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uygulaması haberlerine şok olduğunu ifade etti. Bu tip durumlarda her zaman kadının beyanını esas aldığını belirten Kumbasar; “Neden? Çünkü haberleri takip ettiğim kadarıyla Ahmet’in geçmişe dönük şiddet eğilimi var” diye konuştu.

TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR DURUM

Sıla’yı susmadığı için kutladığını ifade eden Nergis Kumbasar; “Sanırım alkol alınca bu ortaya çıkıyor. Bu çok acı ve kötü bir şey. Bence tedavi edilebilir bir durum. Keşke insanlar kendilerindeki bu tip problemleri görüp bununla baş etseler. Çok acı ve Sıla’yı susmadığı için kutluyorum. Zaten hiçbir kadın da susmamalı. Kimi itibarım sarsılır diye susuyor. Kimi beni seviyor deyip susuyor, kimi beni terk eder diye konuşmuyor… Ama sustukça bunu yapan kişiler ne tedavi görüyor ne de şiddetin sonu geliyor” dedi.

Konunun yargıya intikal ettiğini vurgulayan Kumbasar; “Dört duvar arasında ne yaşandı bilemeyiz. O nedenle de çok fazla yorum yapamayacağım” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.