Ana Sayfa Haberler Galatasaray’da yıldız isme sınırda tutuklama emri

Galatasaray’da yıldız isme sınırda tutuklama emri

739
0

Galatasaray’da Henry Onyekuru için sınırda tutuklama emri çıkartıldı. Onyekuru, Belçikalı bir kadından olan kızının 11 bin Euro’luk nafakasını ödemediğinden dolayı, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi Schalke çıkarması için gideceği Almanya’ya girişte tutuklanabilecek.

Galatasaray’ın Everton’dan kiraladığı Onyekuru’nun, Belçika’nın Eupen takımında oynadığı sırada tanıdığı Melissa Krott (32) adlı kadından bir kızı olduğu ortaya çıktı. Sözcü Gazetesi’nden Ali Gülen’in haberine göre; Melissa Krott, şu anda 15 aylık bu kızı nedeniyle açtığı babalık davasını kazandı ve kararı da tüm Avrupa’da tanıttı.

PARAYI ÖDEMEZSE İÇERİ ATILACAK

Krott’un Alman avukatı, Almanya sınırının hemen ötesinde yaşayan müvekkilinin talebi üzerine Onyekuru’ya, “Babalık görevlerini yerine getirmemek ve çocuğun masraflarını üstlenmemekten” dolayı, 11 bin Euro’luk fatura çıkarttı. Karar, Alman mahkemelerince de onaylandı.

Onyekuru, Almanya sınırında bu parayı ödemek zorunda kalacak ve ödemezse tutuklamaya kadar giden süreç başlayacak. Alman avukat, ilk olayın bu kadarla bitmeyeceğini, “ödememe halinde” Onyekuru’ya karşı ayrıca başkaca hukuk yollarına başvuracaklarını açıkladı. Bu da “ödeme için” geçici tutuklamaya kadar birçok tedbiri içeriyor.

Onyakuku ilerleyen süreçte de hep para ödemek durumunda kalacak.

EVİME VE AİLEMİN YANINA GELDİ

21 yaşındaki Onyekuru’yla Instagram’da tanıştıklarını belirten Melissa Krott, “Onu çok beğendim. Bir süre yazıştık ve sonra da buluştuk. Bana ve ailemin yanına geldi, futbolcu arkadaşlarıyla da uğradı” dedi. Onyekuru’ya hamile olduğunu söylediğinde hemen sert bir şekilde, çocuğu istemediği cevabını aldığını belirten Krott, “Bundan sonra onunla konuşmam mümkün olmadı. Her yerde önümü kesti ve bu yönde konuşmamı engelledi” diye konuştu. Ardından Belçika’da babalığı tanıtan Krott, bu kararı Almanya’da da geçerli hale getirtti.

Henry Onyekuru’nun Kenyalı bir kadından da oğlu var.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.