Ana Sayfa Spor Fatih Terim: “Kenetlen, başka Galatasaray yok”

Fatih Terim: “Kenetlen, başka Galatasaray yok”

779
0

PFDK sevkleri sonrası Terim’den ilk açıklama sosyal medya üzeriden geldi.

“Kenetlen, başka Galatasaray yok” etiketiyle paylaşım yapan Terim, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Her kim ki yaşananlardan fayda sağlıyor ve içinde bulunduğu durumdan çıkmak için hedef şaşırtarak gündem yönetmeye çalışıyorsa, her kim ki Galatasaray ile Fatih Terim adı yan yana gelince rahatsız oluyorsa, her kim ki kalemiyle sarı kırmızı renklere adanmış hayatları yok sayıyorsa; karşısında yüreği, duası, emeği, sözü, alın teri ile kenetlenince müzesi dolan 30 milyon Galatasaraylı olduğunu unutmamalı.

Fatih Teim’in açıklamalarının ardından Galatasaraylı futbolcular, teknik heyet, kulüp profesyonelleri ve çalışanları; PFDK’ya sevklerin ardından sosyal medya hesaplarından “Çok teşekkürler! Kenetlen başka Galatasaray yok” mesajını paylaşıyor.

Terim’in başlattığı #KenetlenBaşkaGALATASARAYyok etiketi Twitter gündeminde ilk sıraya çıktı.

“Çok teşekkürler! Kenetlen başka Galatasaray yok” etiketiyle başlayan paylaşımlara Sarı-Kırmızılı taraftarlar da büyük destek veriyor. Galatasaraylı taraftarlar, sosyal medya hesaplarından “Çok teşekkürler! Kenetlen başka Galatasaray yok” etiketini paylaşıyor.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.