Ana Sayfa Haberler Ahmet Kural’ın ifadesi ortaya çıktı

Ahmet Kural’ın ifadesi ortaya çıktı

585
0

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun şikâyetçi olduğu Ahmet Kural’ın ifadesi ortaya çıktı. Kural, kavganın nedeninin Okan Can Yantır olduğunu belirtti.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun şikâyeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Ahmet Kural pazartesi günü, İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek ‘şüpheli’ sıfatıyla savcıya ifade vermişti. Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi de ortaya çıktı.

Daha önce dokuz aylık birlikteliklerini Okan Can Yantır nedeniyle bitirdiğini söyleyen Ahmet Kural, daha sonra Sıla’nın barışmak istediğini ve bunun üzerine kendisini affettiğini anlattı.

KAVGANIN NEDENİ: OKAN CAN YANTIR

Ahmet Kural, olay günü Sıla ile birlikte ailesinin yanından döndüklerini ve alkol aldıklarını belirtti. Kural, kavganın Sıla ile Okan Can Yantır arasındaki ilişkiden dolayı çıktığını söyledi.

AHMET KURAL: BEN DE BELİMİ ÇARPTIM

Ahmet Kural, Sıla ile yaşadıkları kavga sırasında kendisinin de yaralandığını iddia ederek, kavgayı şöyle anlattı: “Sıla ile benim ilişkim bittikten sonra Sıla’nın, Okan Can Yantır ile ilişkisi olmuş. Daha önce bunun doğru olup olmadığını sorduğumda çelişkili cevaplar vermişti. Olay günü tekrar sorduğumda ise bu ilişkiyi kabul etti. Bu sebeple kavga çıktı. Sıla’yı evden göndermek istedim ancak gitmedi. Birbirimizi kollarından tutup sarstık, defalarca yere düştük. Arbede sırasında ben de yaralandım, belimi çarptım ve iki gün boyunca kalkamadım. Ama şikâyetçi olmadım.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.