Ana Sayfa Magazin Şiddet gören ünlüler… Kiminin eşi, kiminin sevgilisi dövdü

Şiddet gören ünlüler… Kiminin eşi, kiminin sevgilisi dövdü

1568
0

Eşinden ve sevgilisinden şiddet gören ünlü isimler

Sanatçı Sıla’nın oyuncu Ahmet Kural’dan fiziki şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olması, magazin dünyasındaki kadına şiddetin diğer mağdurlarını akıllara getirdi…

O isimler arasında kimler yok ki; sunucu Ece Erken’den, şarkıcı Tuğba Özerk’e, manken Deniz Akkay’dan oyuncu Ceren Hindistan’a… ortak noktaları eşleri veya sevgililerinden şiddet görmeleri.

Sunucu Ece Erken, dayak yüzünden yuvası dağılan ünlülerden. Yedi yıl birlikte olduğu Tuncer Öztarhan ile 2007 yılında nikah masasına oturan Ece Erken, eşinin kendisine sürekli şiddet uygulamasından dolayı boşandı. Ece Erken 2014’te Serkan Uçar ile evlendi. Erken’in ikinci eşinden de şiddet gördüğü iddia edilmişti. Eymen adında bir oğulları olan ikili 2015 yılında boşandı.

Şarkıcı Tuğba Özerk, yolu adliyeye düşen ünlülerden… Kıbrıs’ın en zengin işadamlarından gösterilen Erhan Kanioğlu ile şarkıcı eşi Tuğba Özerk 2008 yılında Beykoz Adliyesi’nde karşı karşıya gelmişti. Tuğba Özerk, dava dilekçesinde eşinin boyun ve göğsüne sıcak çay fırlattığını anlatmıştı.

Deniz Akkaya da sevgili ve eşlerinden dayak yiyen ünlü isimler arasında. Akkaya yıllar önce işletmeci sevgilisi Murat Aslan tarafından darp edilmişti. Manken Akkaya daha sonra kızının babası Efe Önbilgin’den de dayak yediğini açıklamıştı. Son olarak da şarkıcı Gülşen ve manken Aysu Baceoğlu’na şiddet uygulayan Murat Varol’dan şiddet görmüştü. Çift, darp olayı nedeniyle mahkemelik olmuştu.

Manken Zeynep Tokuş , 2005’te eşi jinekolog Alp Nuhoğlu’ndan dayak yediği için ayrılma noktasına gelmişti. Çift önce barışmış, sonra boşanmıştı.

Tardu Flordun ise sevgililerine şiddet uygulayan ünlülerden. Tardu Flordun, 2003’te sevgilisi Arzu Yanardağ’ın burnunu ısırarak mankeni hastanelik etmişti. Flordun’un vukuatı da bununla sınırlı kalmadı. Üç yıl önce oyuncu sevgilisi Canan Ergüder’i darp ettiği için ayrılmışlardı.

Oyuncu Ceren Hindistan eski eşi Ümit Aslan’dan şiddet gördüğünü iddia etmişti. Üstelik de hamilelik döneminde…

Meral Kaplan da Tuğba Özerk’in eski eşi Erhan Kanioğlu’ndan dayak yediği iddiasıyla boşanma davası açtı. Erhan Kanioğlu’ndan bir kızı olan Meral Kaplan, “Bakıcım tarafından darp edildim. Eşim de ona yardım etti. Boşanmak istiyorum” dedi.

Futbolcu İbrahim Toraman da  eşi Eylem Toraman’a şiddet uygulamıştı. Bu olayın ardından mahkemeden İbrahim Toraman için uzaklaştırma kararı çıkartılmıştı.

Demet Akalın bir dönem eşi olan Oğuz Kayhan’dan doğum gününde tokat yemişti. Neye uğradığını şaşırdığını söyleyen Akalın, kendisinden özür dileyen sevgilisini affetmişti.

Oryantal Asena, İstanbul Bodrum yolundaki bir benzincide İbrahim Tatlıses’ten dayak yerken kameralara yansıdı. Asena diğerleri gibi dayak yediğini itiraf edemedi.

Bir zamanların Afrodit lakaplı sinema sanatçısı Banu Alkan, sevgilisi Murat Taşdemir’den canlı yayında tokat yemişti. ‘Dobra Dobra’ programına konuk olan iki sevgili, sohbet ederken Banu Alkan’ın Taşdemir’e bir bardak su atması üzerine, Taşdemir sinirlenerek Alkan’ı tokatlamıştı. 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.