Ana Sayfa Haberler Rihanna’dan Trump’a rest

Rihanna’dan Trump’a rest

644
0

Trump’ın mitinginde şarkısının çalınmasına tepki gösteren Rihanna; “Ne benim ne de hayranlarımın bu trajik mitinglerde asla yeri yok” dedi.

Ara seçimlerin yaklaştığı ABD’de Donald Trump da mitinglerini hızlandırdı. Trump’ın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği mitinglerinden birinde Rihanna’nın “Don’t Stop the Music” parçasını çalması krize neden oldu.

Bir gazetecinin mitingde Rihanna’nın parçasının çaldığına yönelik tweet atması üzerine şarkıcıdan yanıt geldi. Rihanna “Ne benim ne de hayranlarımın bu trajik mitinglerde asla yeri yok” dedi ve Trump’ın mitinglerinde daha fazla şarkısını çalamayacağını belirtti.

rihanna 2 051118

Rihanna bu mesajından sonra da Florida Valiliği için demokrat aday Andrew Gillum’u desteklediğini açıkladı. Instagram hesabında “Bu seçimlerle tarih yazacak bir fırsatınız var” şeklinde yazan şarkıcı, “ABD tarihinde sadece 4 siyah vali seçildi. Buna #AndrewGillum’u ekleyerek Florida’da bir ilk yapabiliriz” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda da Super Bowl finalinde maç arası performansı için teklif götürülen Rihanna, ABD Başkanı Donald Trump tarafından hedef gösterilen NFL (National Football League) oyuncusu Colin Kaepernick’le dayanışma adına teklife “hayır” demişti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.