Ana Sayfa Haberler Game of Thrones, dizi tarihinin en büyük savaş sahnesiyle dönüyor

Game of Thrones, dizi tarihinin en büyük savaş sahnesiyle dönüyor

611
0

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) yaklaşık iki senedir beklenen ve ilk görseli yayınlanan 8. final sezonu ile ilgili yeni detaylar belli oldu. Dizinin final sezonu şimdiye kadar çekilmiş en büyük savaş sahnesiyle izleyenleri büyüleyecek.

Game of Thrones’un büyük bir merakla beklenen final sezonu, aradan geçen uzunca zamandan sonra nihayet ufukta görünmeye başladı.

GoT 3 051118

İki senedir çekimleri ve yapım süreci devam eden dizinin final sezonundan yayınlanan Daenerys (Emilia Clarke) ve Jon Snow (Kit Harington) karakterleri karlar içinde olduğu ilk görselin ardından bir detay daha belli oldu.

GoT 4 051118

Entertainment Weekly’nin haberine göre, 6 ay içerisinde yayınlanması beklenen dizinin final sezonu oldukça etkileyici bir savaş sahnesiyle seyircilerin karşısına çıkacak.

GoT 5 051118

Gelen bilgilere göre dizinin final sezonunda, bolca geri dönüşlerin yaşandığı ve farklı karakterlerin hayatlarından kesitlerin verildiği bir bölüm olacak.

GoT 6 051118

Bölüm boyunca aynı zamanda Akgezenler’in beraberinde getireceği savaşın gerginliği de hakim olacak.

GoT 7 051118

Gelen en detaylı bilgilerden biri ise Sansa’nın Jon Snow ve Daenerys arasındaki ‘diz çökme’ anlaşmasından hoşlanmaması ve bu da muhtemelen final sezonunda büyük gerilimlere neden olacak.

GoT 8 051118

Yine gelen haberlere göre etkileyici savaş sahnesinin yer alacağı bölüm ‘Battle of Bastard’ bölümünün yönetmeni Miguel Sapochnik tarafından yönetilecek ve bu savaş bölüm boyunca sürecek.

GoT 9 051118

Bölümde aynı zamanda farklı tarafların aynı uğurda savaşmalarına dair hikayelere de değinileceği düşünülüyor.

GoT 2 051118

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.