Ana Sayfa Magazin Sıla’dan bir şikayet daha: Kasten yaralama

Sıla’dan bir şikayet daha: Kasten yaralama

358
0

Şarkıcı Sıla, Ahmet Kural hakkında ‘kasten yaralama’ suçlamasıyla bir şikayette daha bulundu. Sıla, geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural’ın kendisini dövdüğü iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Kural’ın pazartesi günü savcılığa ifade vermesi bekleniyor.

Şarkıcı Sıla, oyuncu Ahmet Kural’ın kendisini dövdüğü iddiasıyla şikayetçi olmuş, konuyla ilgili soruşturma başlatılırken Kural da ifadeye çağırılmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na bir dilekçe daha sunan Sıla’nın avukatı Rezan Epözdemir, ‘kasten yaralama’ suçlamasıyla üç yıla kadar hapis isteminin verilmesini istedi.

KURAL’IN İFADELERİNİN GERÇEK DIŞI OLDUĞU BELİRTİLDİ

Sıla’nın aldığı darp raporunda, şarkıcının vücudunun pek çok noktasından darp edildiği bilgisine yer verilmişti. Dilekçede Kural’ın Kanal D’deki konuşmasının ‘gerçek dışı’ ve ‘hakikatten uzak’ olduğu kaydedilirken, “Zira şüpheli Ahmet Kural, uyguladığı şiddet inkar edilemez boyutta olduğu için eylemini basitleştirme ve olağanlaştırma gayreti içerisinde suçtan kurtulmaya yönelik beyanlarda bulunmuş, bahse konu beyanlarda dahi müvekkile fiili müdahalede bulunduğunu ikrar etmiştir” ifadelerine yer verildi.

Kural, “Aramızda karşılıklı itişme çıktı. Bu esnada kolunu tuttum” diyerek kendini savunmuş, ancak daha sonra özür dilemişti.

Rezan Epözdemir, Kural’ın daha önce gerçekleştirmiş olduğu eylemler nedeniyle emsal mahiyette cezalandırılması gerektiğini belirtti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.