Ana Sayfa Haberler İtfaiye binasında ‘kaçak’ defile

İtfaiye binasında ‘kaçak’ defile

629
0

Kahramanmaraş’ta itfaiye binasında defile düzenlendi. Defilede, itfaiye araçlarının önüne turkuaz halı serildi, ardından da mankenler sırasıyla halıda yürümeye başladı. Görüntüler, sosyal medyada büyük tepki çekti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı binasında defile düzenlendi. Defilede, itfaiye araçlarının önüne turkuaz halı serildi, ardından da mankenler sırasıyla halıda yürümeye başladı.

Stilistlik yapan eski bir itfaiye personelinin organize ettiği öğrenilen defilede mankenler halıda yürürken, itfaiye personelleri de bu anları cep telefonuyla kaydetti. Ayrıca mankenler, itfaiye araçlarının önünde poz verip hatıra fotoğrafı da çektirdi.

SOSYAL MEDYADA YAYILINCA TEPKİ ÇEKTİ

İtfaiye Daire Başkanı Cahit Küçükönder’in de bulunduğu sırada yapıldığı öğrenilen defilenin görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yayılınca tepki gördü. Sosyal medya kullanıcıları ‘Defile düzenlemek itfaiyenin işi mi?’ ‘Şehirde bir yangın çıksa ne olacak?’ gibi tepkilerde bulundu.

Olayın büyümesi üzerine yazılı açıklama yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç; daire başkanı Cahit Küçükönder’in görevden alındığını ve defilenin belediyenin bilgisi dışında yapıldığını kaydetti. Ayrıca defileyle alakalı ilgililer hakkında soruşturma başlatıldı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.