Ana Sayfa Haberler Burak Yılmaz Çıldırdı

Burak Yılmaz Çıldırdı

578
0

Burak Yılmaz, Bursaspor maçının 71. dakikasında oyundan alınma kararına çok sinirlendi. Yedek kulübesine el kol hareketi yapan Burak, kendisini ıslıklayan taraftarların protestosuna çok sert tepki gösterdi ve direk soyunma odasına gitti.

Trabzonspor, Süper Lig’in 11. haftasında Bursaspor ile 1-1 berabere kalırken, Burak Yılmaz ile taraftarlar arasında gerginlik yaşandı. Teknik direktör Ünal Karaman’ın 71. dakikada oyundan aldığı Burak Yılmaz, önce değişikliğe el hareketi ile tepki gösterdi.

Daha sonra taraftarlar da Burak’ın bu hareketini ıslıklarken, Burak Yılmaz da el hareketlerini sürdürdü ve sinirli bir şekilde direk soyunma odasının yolunu tuttu.

”Yaptığı hareket doğru değil”

Maçın ardından konu hakkında açıklama yapan Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: “Burak Yılmaz’ın yaptığı hareket doğru değil. Hep ‘ben’ mantığı doğru değil. Burak’la konuşarak bir karar alacağız.” diye konuştu.

beIN FC’de Trabzonspor – Bursaspor maçı ve Burak Yılmaz’ın oyundan çıkarken gösterdiği tepki konuşulurken Tümer Metin’den çarpıcı bir yourum geldi; “Burak Yılmaz – Trabzonspor ilişkisi dikiş tutmaz artık. Bu evlilik yürümez, burada bir taraf zarar görür. Planla yapıyorsun bu işleri, rahatsızlığınla yapmıyorsun. Kendi takım arkadaşlarını, bir şehri, hocanı, hiçbir şeyi düşünmüyorsun. “Burak Yılmaz, yaptığın iyi işler övülsün istiyorsun ama yapamadıkların konuşulmasın istiyorsun. Herkes iyi yaptıklarının konuşulmasını istiyor. “Bir yüzün kızarmaz mı Burak ya, oyuna giren arkadaşına? Ünal hocaya ayıp değil mi? Bunu insan yapabilir, hepimizin çıkarken kendimizi kötü hissettiği anlar oldu ama zaten bir sürtüşme var. Zaten elektrikli ortam, zaten barışmıyor yıldız. Sadece ‘ben’i düşünemezsin” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.