Ana Sayfa Magazin Sıla tek tek anlattı: Hem dövdü hem de ölümle tehdit etti

Sıla tek tek anlattı: Hem dövdü hem de ölümle tehdit etti

662
0

Ünlü şarkıcı Sıla’nın kendisini darp eden Ahmet Kural’la ilgili savcıya verdiği ifade ortaya çıktı. O gece yaşananları tek tek anlatan Sıla, vücudunun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat yemek üzere darp edildiğini söyledi. Şarkıcı, Ahmet Kural’ın kendisini ölümle tehdit ettiğini de ifade etti.

Şarkıcı Sıla, Cumhuriyet Savcılığı’na verdiği ifadede Ahmet Kural’dan vücudunun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat yemek üzere darp edildiğini söyledi. Şarkıcı, oyuncu Ahmet Kural’ın kendisini ölümle tehdit ettiğini de sözlerine ekledi.

Kanal D Haber’den Emrullah Erdinç ve İbrahim Konar’ın haberine göre; Sıla, kül tablası ile dayak yediği kısmı ise yalanladı. “Kaldırdığını gördüm fakat bana atmaya yeltenmedi” ifadelerini kullandı.

OLAYDAN 2 GÜN SONRA SAĞLIK RAPORU ALDI

Şarkıcı, olayın üzerinden iki gün sonra özel bir hastaneden sağlık raporu aldı. Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Nadir Arıcan; “Burada baş bölgesinde, yüzde, kollarda ve bacaklarda birtakım yaralanmalar tanımlanmış. Raporlar çerçevesinde çok net sürüklenmiş ya da sürüklenmemiş demek çok doğru değil” dedi.

Sıla’nın ifadesi şöyle…

Ahmet Kural beni hem dövdü hem de ölümle tehdit etti. Birlikte konuşuyor iken konuşma bir anda tartışmaya döndü. Bu sırada vücudumun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat atmak suretiyle ben darp etti. Beni darp ettiği sırada kül tablası veya herhangi, bir cisim kullanmadı. Sadece bir ara kül tablasını kaldırdığını gördüm fakat bana atmaya yeltenmedi. Ama elinde kül tablası bulunduğu sırada git buradan seni öldürürüm şeklinde tehditlerde bulunuyordu.

Aynı zamanda şu an telaffuz etmek istemediğim sözler söyleyerek hakaret ediyordu. Yine bir ara seni, öldüreceğim dedi. Ben bir şekilde ikametten çıktım ve kendi şoförümü çağırdım.

AHMET KURAL PAZARTESİ GÜNÜ İFADE VERECEK

İddiaların hedefindeki oyuncu Ahmet Kural pazartesi günü savcının karşısına çıkacak ve Sıla’ya uyguladığı şiddet ile ilgili ifade verecek.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.